Обласний     семінар-практикум для вчителів початкових класів «Реалізація  змісту освітнього процесу  НУШ в умовах викликів сучасності»

Дата: 01.05.2023 10:30

28.04.2023  вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти Клішковецької територіальної громади взяли участь у  онлайн семінарі-практикумі для  вчителів початкових класів  з проблеми  «Реалізація змісту освітнього процесу  НУШ в  умовах викликів  сучасності».

З вітальним словом до учасників заходу звернулася Тамара Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук.

Виступ Марії Іванчук, професора кафедри педагогіки та методики початкової освіти, керівника центру забезпечення якості вищої освіти Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, доктора психологічних наук був закцентований на особливостях впровадження  інтегрованого підходу  в освітній   процес НУШ.

Про використання штучного інтелекту в практичній діяльності вчителя початкових класів ознайомили учасників Ірина Унгурян, завідувач кафедри  педагогіки, психології та теорії управління освітою, кандидат педагогічних наук та Алла Кадук,   завідувач НМЦ ОНР та дистанційної освіти ІППОЧО.

Оксана Мойсюк, учитель початкових класів Росошанівського  НВК Кельменецької ТГ запропонувала  присутнім фрагмент  майстер-класу, ігрові технології навчання, як ефективні засоби подолання стресу розвитку комунікативних навичок формування ключових компетентностей, а Майя Воронка,  учитель початкових класів Чернівецького ліцею №7   Чернівецької міської ради фрагмент практичного заняття з елементами  використання EOIP ресурсів «Розумники як інструмент організації ефективного навчального процесу початкової ланки освіти в контексті викликів сучасності».

Раїса Матоніна,  учитель початкових класів Чернівецького ліцею № 19 Чернівецької міської ради провела Педагогічний маркетинг: «Упровадження методів і прийомів розвитку технологій   критичного мислення НУШ».

Марія Одинак, методист науково-методичного центру дошкільної, початкової освіти та предметів мистецької галузі ІППОЧО переконана, що учасники  семінару   отримали нові ідеї, які допоможуть їм у повсякденній роботі та сприятимуть удосконаленню практичних навичок щодо використання інноваційних методів та прийомів   для    забезпечення професійного зростання вчителів початкової  школи у контексті  НУШ,  обміну  досвідом щодо організації освітнього процесу в умовах сучасних викликів у початковій школі.