Фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023»

Дата: 26.04.2023 16:56

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України провів фінальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2023»  в дистанційному режимі.

У фестивалі взяли участь вихованці еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, Будинків дитячої та юнацької творчості, навчально-виховних комплексів, закладів загальної середньої освіти із 24 регіонів України: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей, серед них учениця ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» .

На підставі висновків журі конкурсу нагороджено дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за ІІІ місце у Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста – 2023» у номінації   «Краща фоторобота»  Бурдигу Марину, здобувачку освіти ОЗО "Клішковецький ЗЗСО I-III ступенів" Чернівецької області (керівник проєкту - Боцько Дар'я Йосипівна).