ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ ОФІЦЕР ГРОМАДИ ІНФОРМУЄ

Дата: 17.03.2023 09:46

До уваги всіх мешканців Клішковецької ТГ. Аналізуючи відповідний стан приватного сектору, виявилено, що приблизно 40% прибудинкових територій знаходяться в неналежному стані. Це розміщення біля парканів та на проїжджій частині дороги, дров та будівельних матеріалів.

Відповідно до правил, державних стандартів та норм благоустрою в населених пунктах забороняється :

- створювати звалища та складати сміття за межами відведених для цього місць;

- розміщувати або залишати будівельні матеріали (пісок, щебінь, мішки з матеріалами тощо) біля прибудинкової території;

- складати або спалювати опале листя.

Також власники приватних й користувачі орендованих будинків повинні прибирати прилеглу територію від паркану домоволодіння до краю проїзної частини.

При невиконанні вимог складатимуться протоколи про адміністративне правопорушення з наступною передачею їх на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Клішковецької сільської ради для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

За порушення Правил благоустрою на громадян згідно зі ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів) накладається штраф від 340 до 1360 грн.

Закликаю усіх мешканців громади навести порядок на своїх прибудинкових територіях.

Пам'ятайте: правила благоустрою є обов’язковими для виконання усіма жителями Клішковецької територіальної громади!