ПОДАРУНКИ ВІД НЕБАЙДУЖИХ

Дата: 28.12.2022 11:42

Наближаються Новорічні Свята, які несуть із собою надію на мир, віру у хороше майбутнє та радість і щастя. Усі діти на нашій українській землі дуже чекають цих свят, моляться про те, щоби швидше закінчилася війна, і на нашій Україні засяяло сонце МИРУ і благополуччя.

Напередодні цих свят відділ «Служба у справах дітей», залучивши небайдужих людей громади, зібрав у святковій залі дітей – сиріт та дітей , позбавлених батьківського піклування громади, щоби привітати їх із прийдешніми святами. Таких діток у Клішковецькій громаді є одинадцять. Прийшли до дітей :виконавчий директор агрофірми «Людвіг-агро» - Ніна Романюк, власник аптеки Олена Данко та представник від аптеки «Подорожник» Анатолій Сухаренко. Вони привітали усіх присутніх із святами і подарували дітям гостинці із ласощами та смаколиками.

Нехай Бог воздасть всім сторицею за турботу про дітей!