Нові здобутки юних екологів Клішковецької територіальної громади

Дата: 23.12.2022 10:11

У листопаді - грудні 2022 року юні екологи закладів загальної середньої освіти Клішковецької територіальної громади взяли участь у Всеукраїнському еколого-натуралістичному поході «Біощит», заочному конкурсі «Ліси для нащадків», заочному Всеукраїнському конкурсі «Вчимося заповідувати», які проводилися з метою формування екологічної культури підростаючого покоління, удосконалення форм і методів трудового навчання і виховання, залучення до активної природоохоронної діяльності.

Вітаємо переможців та їх наставників!!!

I місце в обласному етапі Всеукраїнського еколого-натуралістичного походу «Біощит»:

Операція «Мурашка»:

• Печерегу Юлію, ученицю 8 класу ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ст. -ЗДО». Робота «Мурашка». Керівник: Мельник О.Б.;

Операція «Махаон»:

• Балахтар Юліану, ученицю 5 класу ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ст. -ЗДО».  Робота «Махаон». Керівник: Мельник О.Б.

Операція «Реміза»:

• Бобик Христину, ученицю 8 класу ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ст. -ЗДО». Робота «Реміза». Керівник: Мельник О.Б.

I місце у Всеукраїнському конкурсі «Ліси для нащадків»:

• Мельник Ірину, ученицю 10 класу ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ст. -ЗДО». Робота «Ліси для нащадків». Керівник: Мельник Д.С.

I місце у заочному Всеукраїнському конкурсі «Вчимося заповідувати»:

•  Гакмана Ростислава, учня 8 класу філії «Малинецький ЗЗСО I-II ступенів – ЗДО». Керівник: Дуб Н. Г.

II місце:

• Долгу Ірину, ученицю 11 класу ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО». Керівник: Мельник Д.С.

Творіть! Досягайте нових вершин!!!