Взяли участь у онлайн-засіданні Авторської творчої педагогічної майстерні

Дата: 21.10.2022 13:39

20 жовтня 2022 року заступники директорів з навчально-виховної роботи,  керівники міжшкільних професійних/фахових спільнот, керівники авторських творчих педагогічних майстерень закладів загальної середньої освіти Клішковецької територіальної громади  брали участь у онлайн-засіданні Авторської творчої педагогічної майстерні. Серед учасників: Тамара Богачик, заступник директора Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук.
Модерував заходом Сергій Власов, директор Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новоселицької міської ради.
Спікери презентували свої доповіді, зокрема говорили про систему науково-методичного супроводу професійного зростання педагогів, формування індивідуальної траєкторії професійного розвитку педагогів, «педагогічне резюме» як інструмент обліку педагогічних досягнень, публічні ресурси шкільних професійних спільнот, інтерактивний репозитарій передового педагогічного досвіду на рівні територіальних професійних спільнот.
Учасники заходу відзначили високий науковий та фаховий рівень організації та проведення роботи Авторської творчої педагогічної майстерні.
Насамкінець були підведені підсумки дня та враження від методичного івенту.