Надання багатоцільової грошової допомоги вразливим категоріям ВПО

Дата: 27.09.2022 10:51

Фото без описуОформлення допомоги для внутрішньо переміщених осіб Клішковецької громади, 28.09.2022, 10.00, приміщення сільської ради.

Проект «Надання багатоцільової грошової допомоги вразливим категоріям ВПО в громадах Чернівецької області» реалізує міжнародна організація Глобал Ком’юнітіз та фінансує Український гуманітарний фонд.
У рамках цього проекту грошова допомога надається виключно внутрішньо переміщеним особам (ВПО).
Якщо Ви протягом останніх трьох місяців отримували виплати від інших міжнародних організацій, Вам може бути відмовлено у такій допомозі.
Категорії ВПО, які можуть отримати допомогу
•    Домогосподарства, в яких є особи з інвалідністю
•    Домогосподарства з особами похилого віку (60+)
•    Домогосподарства з дітьми (до 18 років)