Дякуємо проєкту "Гуманітарний заклик України" за підтримки HelpAge Ukraine - Представництво HelpAge International в Україні

Дата: 24.06.2022 12:39

"Наші колеги з проєкту "Гуманітарний заклик України" за підтримки HelpAge Ukraine - Представництво HelpAge International в Україні надають допомогу тим населеним пунктам, куди буквально ще ніхто не доїжджав.

Так, 2 дні поспіль ми відвідуємо село Клішківці, Чернівецької області. Тут знаходяться одразу два великих прихистки для переселенців. Більше 500 людей з регіонів, де йдуть активні бойові дії, змогли відчути себе в безпеці в цьому мальовничому куточку Буковини.

Тож кожен переселенець зміг отримати продуктовий комплект, до складу якого входить сіль, олія, консерви, крупи, макарони тощо. Це люди похилого віку, які мешкають у місцях компактного проживання, спеціалізованих пансіонатах та інших установах, де найбільша кількість переселенців."

Клішковецька громада дуже дякує  команді проекту за гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям, які знайшли прихисток у нашій громаді.