Участь учнів закладів загальної середньої освіти Клішковецької територіальної громади у  Міжнародних, Всеукраїнських та обласних форумах, конференціях, фестивалях, марафонах, конгресах, виставках та конкурсах у 2021/2022 н.р.

Дата: 28.06.2022 11:02

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 15.12.2021 № 1379 «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2022 рік (за основними напрямами позашкільної освіти)", з метою творчого, духовного та інтелектуального розвитку дітей Клішковецької територіальної громади упродовж 2021/2022 навчального року учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти брали участь у  таких Міжнародних, Всеукраїнських та обласних форумах, конференціях, фестивалях, марафонах, конгресах, виставках та конкурсах: