Відбувся благодійний турнір з міні-футболу "Футбол заради життя" серед учасників 2011-2013 років народження

Дата: 17.05.2022 15:25

В неділю 15 травня в місті Хотин відбувся благодійний турнір з міні-футболу серед учасників  2011-2013 років народження Турнір під назвою "Футбол заради життя" був проведений на підтримку дітей, які тимчасово перебувають на території Буковини, а також дітей, батьки яких захищають нашу Україну від окупантів.
Даний турнір був організований Чернівецькою обласною федерацією футболу та Хотинською  міською радою. В турнірі приймали участь п'ять команд, які грали за коловою системою.За підсумками турніру команда  Клішковецької територіальної громади (тренер Галичанський Степан Степанович) провела турнір без жодної поразки, проте за підсумками змагань посіла друге місце.
На закритті турніру всі  були нагородженні дипломами учасників, а призери кубками, медалями, футбольними м'ячами.
Поверталися додому з хорошим настроєм, зарядом енергії  та задоволені .