Інформативно про громадські слухання

Дата: 14.12.2021 14:33

Фото без опису13 грудня у Клішковецькій територіальній громаді за підтримки Український Народний Дім у Чернівцях провели інформаційну кампанію, що спрямована на популяризацію використання громадських слухань у рамках проєкту "Голос громади в місцевому самоврядуванні".

Інформаційні буклети поширено у межах адміністративного центру громади та у старостинських округах. Ознайомлено мешканців із можливість та важливістю громадських слухань.

У цій громаді громадські слухання проводяться часто, зокрема щодо перейменування вулиць. Цього разу у рамках кампанії мешканцям пояснювали особливості організації й проведення громадських слухань, а також роздавали інформаційні буклети.

Проєкт "Голос громади в місцевому самоврядуванні" на Буковині реалізує Український Народний Дім у Чернівцях в рамках Програма DOBRE

Інформаційна компанія відбувається у рамках проєкту «Громадський медіа-центр Клішковецької територіальної громади “Клішківці INFO”», який впроваджується у рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) за підтримки Агенства США з Міжнародного розвитку (USAID). Зміст цього матеріалу є одноособовою відповідальністю ГО «Клішковецька громада» і за жодних обставин не може вважатись таким, що відображає позицію USAID.

#DOBRE #КлішковецькаГромада #КлішківціInfo

#Український_Народний_Дім_у_Чернівцях

КлішківціINFO

Програма DOBRE