Розпорядження №(02-05)16 від 03.09.2021 року "Про скликання 9-ої сесії сільської ради VІІІ скликання"

Дата: 03.09.2021 13:10

КЛІШКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Від  03 вересня 2021 року                                за № (02-05)16

Про скликання 9-ої  сесії

сільської ради VІІІ скликання.

Відповідно до ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”

І. Скликати 8-у сесію сільської ради VІІІ скликання  16 вересня 2021 року о 11.00 годині в залі засідань сільської ради.

ІІ. На розгляд сесії винести такі питання:

1. Про Прогноз бюджету Клішковецької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки

2. Про внесення змін до сільського бюджету Клішковецької територіальної громади на 2021 рік.

3. Про затвердження Програми покращення умов обслуговування платників податків Клішковецької сільської ради на 2021-2022 роки.

4. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку на об"єкт "Аварійно-відновлювальні роботи внаслідок стихії дощів і вітрів від 29.07.2021 року (капітальний ремонт) даху Клішковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів по вул. Струмінського,2 в с.Клішківці."

5. Про затвердження штатних розписів комунальних установ Клішковецької сільської ради

6. Про затвердження Фінансового плану на 2022 рік КНП " Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги"

7. Про перейменування вулиць села Малинці Хотинського району Чернівецької області

8. Про перейменування вулиць села Шилівці Хотинського району Чернівецької області

9. Про передачу земельних ділянок у власність громадянам на підставі технічних матеріалів та документів і проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

10. Про передачу земельних ділянок (паїв) у власність громадянам на підставі технічних матеріалів.

11. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам.

12. Про припинення права користування земельною ділянкою

13. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ "ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО"

14. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду АТ "ЧЕРНІВЦІОБЛЕНЕРГО"

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для передачі у власність шляхом викупу Бучек М.Д.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою зо до відведення знемельної ділянки для передачі в оренду  Гончар З.С.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення знемельної ділянкиу комунальну власність для розміщення ринку.

18. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою зодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натрі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

19. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою зодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натрі (на місцевості) для передачі у власність

20. Інші.

ІІІ. На сесію сільської ради запросити депутатів сільської ради,  керівників комунальних установ, старост.

Сільський голова                             В.В.Дронь