Відкриття Мобільної лабораторії

Дата: 22.11.2021 11:03

Запрошуються дівчата з 1 по 11 класи адмінцентру громади та старостатів, вчителі предметів природничого циклу.

З собою мати маски
Також бажано захопити із собою кілька зразків овочів, фруктів, води та грунту

Проєкт «Організація мобільної лабораторії для розвитку науково-дослідницького мислення у дівчат Клішковецької громади» виконується випускницями АЖЛ, яка реалізується Українським Жіночим Фондом в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (ДОБРЕ)». Реалізація проєкту стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агенство США з міжнародного розвитку. Клішковецька громада є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Ґлобал Ком'юнтіз (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Зміст є відповідальністю ГО «Клішковецька громада» і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID.
#DOBRE
#USAID