Конкурс малюнку

Дата: 08.09.2021 09:41

Фото без описуДорогі друзі, наші найменші мешканці, надія та майбутнє Клішковецької громади!

Виконавчий комітет Клішковецької сільської ради звертається до учнів закладів загальної середньої освіти Клішковецької територіальної громади та запрошує взяти участь у конкурсі малюнку «Моя громада у майбутньому».

Сьогодні в Україні відбуваються процеси децентралізації, реформування місцевого самоврядування, зростання уваги до розвитку територіальних громад.

Варто розуміти, що місцеве самоврядування – це не лише сільські, селищні, міські ради чи депутати селищних рад. Це, в першу чергу, ми з Вами – мешканці громади. Адже від кожного з нас залежить розвиток усіх населених пунктів нашої громади.

Уявіть, що саме Ви управляєте нашою громадою.

Що б Ви зробили для її розвитку?

Можливо, вирішили б побудувати стадіон або дитячий майданчик, відремонтувати дорогу чи прибрати місцевий парк.

Можливо, Ви хочете покращити шкільне життя, прикрасити рідне село, зробити його охайнішим та більш комфортним, безпечним, допомогти безпритульним тваринам тощо?

Фото без описуПропонуємо вам свої думки та власне бачення проблем свого населеного пункту та шляхи їх вирішення НАМАЛЮВАТИ.

Відобразіть вашу небайдужість до життя громади, бажання перетворити власні населені пункти у місця, де затишно, комфортно та безпечно жити.

Підкажіть нам – дорослим, що потрібно зробити, аби Ваші мрії здійснилися!

Цінуємо вашу активну позицію та майбутні ідеї.

Фото без описуКонкурс проводиться у два етапи: внутрішньошкільний або внутрішньосадочковий та територіальний етапи.

Малюнки на конкурс подаються у чотирьох категоріях:

Дошкільна – вихованці дошкільних закладів освіти та дошкільних підрозділів

Молодша шкільна – 1-4 класи

Середня шкільна – 5-8 класи

Старша шкільна – 9-11 класи

Перший етап триватиме до 17 вересня. Підбити підсумки та подати фотозвіти до 19 вересня на адресу klishkivci_projects@ukr.net

Фото без описуПублікація у соціальних мережах вітається, оскільки наші партнери бачать вашу активність. Використовуйте хештеги:

#Клішковецька_громада

#конкурс_малюнку

#моя_громада_майбутнє

#DOBRE_малюнок

#DOBRE_конкурс

# DOBRE_КлішковецькаТГ

#Я_так_бачу

#Клішковецька_громада_моїми_очима

#КлішковецькаТГ

Фото без описуДо 20 вересня роботи необхідно подати на територіальний етап Кирилюк Олені. Роботи мають бути оформлені відповідно до вимог – містити прізвище та ім’я виконавця, клас, назву роботи або гасло, бути охайними. Формат малюнку – за вибором учасника А4, А3 (не більше А3)

На територіальний етап конкурсу подається по 1 роботі у кожній категорії від кожного закладу освіти. Опорні заклади освіти подають також художні роботи від філій (до 2 малюнків від філії).

Фото без описуНайкращі роботи будуть розміщені у залі для засідань Клішковецької сільської ради. Переможців обиратимуть наші партнери від проекту ДОБРЕ у кінці вересня 2021 року.

Фото без описуЗа інформацією про умови проведення конкурсу Ви також можете звертатися за телефоном 099-308-11-81.

Чекаємо на Ваші роботи та бажаємо Вам успіхів!