Дата: 15.01.2018 13:20

globus-kniga-vetvi-lavra

У Клішковецькій ОТГ створено  відділ освіти, молоді та спорту, культури, туризму виконавчого комітету сільської ради рішенням 28-ої сесії сільської ради УІІ скликання   № 330/28/2017 від 17 листопада 2017 року.

Начальником відділу призначено Вілянську Лілію Іванівну,  головним спеціалістом відділу призначено Кирилюк Олену Володимирівну, як таких, що пройшли конкурс на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування.

Сільський голова В.М.Ченківський  представив новопризначених посадових осіб  на нараді керівників комунальних установ громади 12.01.2018 року. Було обговорено повноваження відділу та  ряд першочергових завдань, необхідних для виконання цих повноважень.