7 грудня - День місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2017 11:40

За календарем офіційних дат це свято запроваджене в Україні з двотисячного року. Ось уже багато років  поспіль представники місцевого самоврядування святкують своє професійне свято. День 7-го грудня вибрано не випадково, ще в 1990 році, коли Україна перебувала у складі Радянського Союзу, саме цього дня був прийнятий закон про місцеве самоврядування, який, згодом, звісна річ, неодноразово змінювався і доповнювався.
        Зрештою, не так важливо, яку річницю відзначають органи місцевого самоврядування. Головне, що такий день є, бо це свято не лише депутатів і тих, хто працює в місцевій владі, а й усіх виборців, бо вони теж зацікавлені в розвитку самоврядування.

Тож, дорогі колеги і вся Клішковецька громадо, дозвольте  побажати вам  наполегливості, мужності і нових здобутків у нелегкій і відповідальній праці розвитку територіальних громад, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх життєвих планів і сподівань.

Клішковецький сільський голова                                      В.Ченківський