ОГОЛОШЕННЯ

ГРОМАДСЬКІ  СЛУХАННЯ

У відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні затвердженому Постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Клішковецька сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план частини території  в с. Клішківці Дністровського району, Чернівецької області».

13:22:42 09.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

До уваги жителів сіл Клішківці, Млинки, Поляна, Рухотин, Малинці, Шилівці, Санківці, Блищадь, Корнешти, Гринячка, Перебиківці, Зелена Липа Клішковецької територіальної громади:

17:10:55 05.05.2021

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок!

Клішковецька сільська рада повідомляє вам про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати! Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежить соціальні виплати, благоустрій сіл, утримування закладів позашкільної освіти та ін. За несплату земельного податку та орендної плати ви, в першу чергу, несете відповідальність перед Законом, а також  наносите збитки місцевому бюджету, основним джерелом наповнення якого на сьогоднішній день є збір за користування землею.

16:49:37 30.07.2020

ДО УВАГИ ГРОМАДЯН

У Чернівецькій області оголошено надзвичайну ситуацію, щоб запобігти поширенню коронавірусу. З цією метою  та з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації

12:22:28 16.03.2020