В Мінрегіоні привітали голів об’єднаних громад - випускників Академії лідерства Ради Європи

Дата: 25.02.2017 22:49

23 лютого в Мінрегіоні відбулася урочиста церемонія вручення сертифікатів головам об’єднаних територіальних громад про завершення тренінгової програми Ради Європи «Академія лідерства».

Фото без опису

Під час заходу Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В´ячеслав Негода, крім іншого, зазначив:

«Децентралізація дала змогу багатьом зрозуміти, що держава - це не щось абстрактне і це не лише чиновники у Києві. Реформа дає змогу кожній, навіть невеликій громаді долучитися до розбудови країни і відчути відповідальність за її долю. Саме місцеве самоврядування має бути основою, фундаментом держави. І в ході децентралізації ця основа дедалі зміцнюється. Ваші рішення, дії і слова зараз дуже важливі, бо ви є найближчі до людей представники влади. Ви маєте бути провідники прогресивних змін в країні, найефективнішою ланкою впровадження державної політики і не відокремлювати себе від неї. Тому вітаю вас з закінченням курсу і сподіваюсь, що нові знання ви використаєте на благо мешканців ваших громад і поширите серед колег».

У свою чергу, Мортен Енберг, голова офісу Ради Європи в Україні, звертаючись до голів об’єднаних громад, зазначив:

«Ваш успіх – це успіх всієї реформи. І ми раді, що маємо змогу підтримати цей успіх. Зараз офіс Ради Європи в Україні розробляє черговий план дій. В ньому головний акцент, як і раніше, робимо на підтримці процесів децентралізації та регіонального розвитку».

Випускниками цього річної Академії лідерства Ради Європи стали 37 голів об’єднаних громад з 16 областей України.

Серед випускників Академії лідерства Ради Європи - і голова Рукшинської ОТГ Олег Горбатюк.

Фото без опису

Голова Глибоцької ОТГ Григорій Ванзуряк - випускник Академії лідерства Ради Європи. Вітання!

Довідка

Щорічна тренінгова програма «Академія лідерства» Ради Європи проводиться в Україні з 2011 року у співпраці з Мінрегіоном.

З 2011 по 2015 роки тренінги Академії лідерства пройшли понад 200 керівників органів місцевого самоврядування.

У 2016 році Академію було адаптовано під голів об’єднаних територіальних громад. Протягом року відбулось три триденні сесії, за підсумком яких 37 голів отримали сертифікати Ради Європи.