КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

10 років як загинув ДОНИК Максим

Дата: 17.06.2024 15:52

Фото без описуСьогодні минає 10 років, як загинув ДОНИК Максим Вікторович,  учасник АТО, солдат 3-го Чернівецького батальйону окремої тактичної групи 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ.

У квітні 2014 року був мобілізований до Збройних Сил України. Служив у 87-му окремому аеромобільному батальйоні 80-ї окремої аеромобільної ордена Червоної Зірки бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А2582, місто Чернівці). Брав участь в Антитерористичній операції на сході України. Загинув у бою з терористами 17 червня 2014 року на Луганщині. Максим Доник разом з побратимами виїхали для надання допомоги воїнам добровольчого батальйону «Айдар», які вели бій з російсько-терористичними угрупуваннями. У районі селища Металіст Слов’яносербського району Луганської області група десантників потрапила у засідку. Тоді у нерівному бою полягли дев’ять українських військовослужбовців, серед яких був і солдат Максим Доник.
У захисника залишилися батьки Віктор та Лариса, брат Євген, дружина Любов та  син Артем.

Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку: Указ Президента України №631/2014 від 02.08.2014 року та медаллю “На славу Чернівців” (посмертно): Рішення Чернівецької міської ради.

Час іде, проте біль втрати не минає...
Вічна пам’ять та світла пам'ять про нашого Захисника