Виїзна консультація спеціалістів у Клішковецькому ЦПМСД

Дата: 11.06.2024 11:50

УВАГА, Мешканці  с.Клішківці Дністровського району. З радістю повідомляємо, що 14 червня 2024 року наші кваліфіковані фахівці завітають до вашого села в  (Клішковецький ЦПСМД), для проведення консультацій з питань виявлення новоутворень та онкологічних захворювань.

Ви зможете отримати консультацію від таких спеціалістів:

▪️СЛОБОДЯН Віталій Миколайович Лікар-хірург-онколог-мамолог
▪️ІВІНА Оксана Василівна лікар-онкогінеколог
▪️ВОЙЦЕВА Таїсія Миколаївна-Лікар з ультразвукової діагностики.
▪️ ПРОДАН Михайло Іванович Лікар-уролог

Мета нашого виїзду - надати вам якісні консультації щодо виявлення новоутворень та онкологічних захворювань. Крім того, для вашої зручності, ми забезпечимо можливість пройти УЗД-діагностику на передовому, переносному ультразвуковому апараті.

Важливо відзначити, що УЗД-обстеження буде доступним лише після консультації та призначення лікаря.

Ми запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу консультаційну місію та скористатися можливістю підвищити свідомість про своє здоров'я.
Нагадуємо, що вчасна діагностика - це запорука успішного лікування. Не втрачайте цю можливість дбати про своє здоров'я!