КЛІШКОВЕЦЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Презентація румунської компанії LOREDO

Дата: 10.06.2024 11:58

Фото без опису21 червня 2024 року Чернівецька торгово-промислова палата організовує презентацію румунської компанії LOREDO, яка пропонує широкий спектр виробничих ліній з переробки фруктів та овочів для малого і середнього бізнесу, а також послуги з їх подальшого експлуатаційного обслуговування.

Захід орієнтований на бажаючих розпочати власну справу, а також тих представників малого і середнього  бізнесу області, хто прагне розширити виробництво та урізноманітнити асортимент продукції.

Компанія LOREDO пропонує рішення для виробництва та переробки зернових культур, а також натуральних фруктових соків, джемів, підготовки овочів для продажу, виробництва пива та витяжки з ароматичних рослин.

Компанія продає як повні виробничі лінії, так і окреме обладнання провідних європейських виробників для переробки фруктів та овочів: преси, дробилки, соковижималки, електронасоси, пастеризатори, розливне обладнання, пивне обладнання, фільтра і фільтрувальні картриджі та інше.

LOREDO просуває технологічний прогрес та розвиток інноваційного мислення в сільському господарстві.

Заявки на участь у презентації приймаються до 17 червня 2024 року за  тел. 0505278927

З повагою Чернівецька ТПП