УВАГА!!! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ КЛІШКОВЕЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (повторно)

Дата: 21.05.2024 16:11

Згідно розпоряджень сільського голови Віктора ДРОНЯ від 21 травня 2024 року №(02-06) 16,17,18  29, 30 та 31 травня 2024 року відбудуться громадські слухання, а саме:

1) 29.05.2024 року о 14.00 в адмінприміщенні  с. Санківці з питань перейменування вулиць Гагаріна, К.Галкіна, Пушкіна та пров. К.Галкіна  села Санківці;

2) 29.05.2024 року о 14.00 в адмінприміщенні с. Шилівці з питань перейменування вулиць Кошового, Лермонтова, Першотравнева, Пушкіна, та провулку Кузнєцова села Шилівці;

3) в приміщенні Центру економічного зростання по вул. Струмінського, 6 села Клішківці:

- 29.05.2024 року о 14.00  з питань перейменування вулиць: Аксакова, Алтайська, Бабушкіна, В.Котика, Гагаріна, Галкіна та провулків: Гагаріна, Галкіна  села Клішківці;

- 30.05.2024 року о 14.00  з питань перейменування вулиць: Гастелло, Герцена, Грибоєдова, Дубініна, З.Космодемянської, Кліща, Кутузова та провулків: Кутузова, Герцена села Клішківці;

- 31.05.2024 року о 14.00 з питань перейменування вулиць: Лермонтова, О.Кошового, Панфілова, Пушкіна, Мічуріна, Молодогвардійська, Нахімова та провулків: Нахімова, Ломоносова  села Клішківці.

(Підстава – лист Чернівецької ОВА щодо звернення гр. Позднякова Вадима Віталійовича, жителя м. Харків, Харківської області )

Нагадуємо, що зміни відбуваються відповідно до Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» від 21 березня 2023 року №3005-ІХ. Даний Закон говорить, що процес перейменування вулиць громади мають завершити до 27 квітня 2024 року. Якщо дана процедура не буде виконана, то повноваження отримає голова ОДА, який є начальником ОВА. У нього буде ще три місяці на те, щоб поставити остаточну крапку в процесі деколонізації в області своїм розпорядженням – з 27 квітня по 27 липня 2024 року.