Вітання команді ОЗО "Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО", яка здобула ІІІ місце в обласних фінальних змаганнях «Рух - це здорово» у м. Чернівці!

Дата: 20.05.2024 11:13

Команда ОЗО "Полянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО" здобула ІІІ місце в обласних фінальних змаганнях «Рух - це здорово» у м. Чернівці!

Метою заходів є популяризація серед учнів рухової активності як важливого чинника захисту власного здоров’я.
У рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу проведено спортивні змагання, турніри, естафети, ігри, конкурси на кращу ранкову зарядку, показові виступи спортсменів-учнів закладів освіти, змагання з футболу, волейболу, хореографічно-музичні руханки та конкурси на кращий спортивний флешмоб «Рух – це здорово», презентації різних видів спорту та напрямів рухової активності.

Вітання тим, хто рухається вперед, до нових вершин! Молодці! Так тримати!