З Днем матері!

Дата: 12.05.2024 10:29

Щороку у другу неділю травня відзначаємо День матері. Це свято є проявом любові до тих, хто подарував нам життя. Це - чудова можливість висловити свою любов і вдячність за все, що зробили і роблять мами, за їх доброту та підтримку. Особливо сьогодні розуміємо цінність життя, з вдячністю і любов’ю вшановуємо тих, чиє материнське серце болить за усіх. Щиро вдячний матерям, які виховали справжніх синів і дочок України – відданих своїй державі та народу, відповідальних, сильних духом, до кінця вірних громадянському й військовому обов’язку!

Низько схиляю голову перед Матерями, які, на жаль, не дочекалися з війни своїх синів. Хочу подякувати Вам за те, що народили і виростили справжніх Героїв, які не озираючись назад, передбачаючи усі наслідки для свого здоров’я і життя, пішли захищати нашу країну, нашу громаду. Вони є прикладом мужності для молоді і багатьох дорослих людей. Вічна пам’ять нашим Героям!

Щастя і здоров’я всім вам, дорогі Матері! Поваги і підтримки від синів, чоловіків та братів, а від Всевишнього – благословення!

З повагою,

Клішковецький сільський голова

Віктор ДРОНЬ

На зображенні може бути: сердечко та текст «Матр 3 днем BiTaEMO сьогоднί, любимо завжди!»