Пересталося битися серце захисника ГОРВАТА РОМАНА ВАСИЛЬОВИЧА.

Дата: 03.05.2024 12:30

03 травня 2024 року помер ГОРВАТ РОМАН ВАСИЛЬОВИЧ вдома від серцевого нападу, житель села Малинці, учасник АТО 2014 року, солдат, учасник бойових дій у складі 4-ої окремої танкової бригади з 07.07.2022 по грудень 2023 року.

У Романа залишилася тільки рідна сестра Аліна Василівна.

Клішковецька громада щиро поділяє невимовний біль непоправимої втрати. Світла пам'ять про Романа назавжди залишиться в серцях рідних, близьких та всіх тих, хто знав, поважав та любив його. Нехай опіка Всевишнього полегшить гіркоту втрати, а слова підтримки допоможуть перенести велике горе.

Поховають Романа у рідному селі Малинці. Чин похорону відбудеться у середу 08 травня о 10.00. Просимо всіх належним чином провести нашого захисника у останню дорогу.