Чергова поїздка на передову від Клішковецької громади

Дата: 07.05.2024 10:30

Цього разу відвідали наших хлопців, які несуть службу у ЗСУ з Клішковецької громади  у Харківському, Донецькому, Дніпропетровському  та Запорізькому напрямках. Охопили увагою всіх захисників, які вийшли на зв’язок: вручали особисто,  через командирів та побратимів, трьом передали через Нову пошту.

До збору гуманітарної допомоги долучилися небайдужі жителі громади, за що їм ВЕЛИКА ПОДЯКА від наших захисників:

1. Рухотинський старостинський  округ : хліб, налисники, вареники, голубці, різна консервація;

2. Полянський старостинський округ: тушонки, паштети, котлети, сало, смалець, голубці , солодощі, різна випічка;

3. Прихожани Церкви на честь Успіня Пресвятої Богородиці с. Клішківці – хліб, вертути, печиво, вода, огірки, цукор, помідори, картопля;

4. Батьки Клішковецької ОЗО ім. Леоніда Каденюка – 15 відер жареної риби;

5. Вчителі Клішковецької ОЗО ім. Леоніда Каденюка – 30 коробок домашньої випічки, 4 маскувальні сітки;

6. ПАБ «Добре разом» - колачі та паски;

7. Балинюк Петро із Санківців – газові балони;

8. Балицький Олексанндр і Руснак Олександр – воду і каву;

9. Бобик Олександр –   яблука;

10. Бобик Олексій – 8 кг сала;

11. Бобик Сергій Т. – 10 блоків цигарок;

12. Вальчук Лідія –   домашню випічку;

13. Сім»я Волощуків із Зарожан – паштети, консервація, безкоштовно коптили м’ясо;

14. Галичанський Василь – домашнє печиво,   тушонку;

15. Галичанський Сергій – будматеріали для бліндажів;

16. Гановський Роман -  турнікет, бандажі, перев’язочні матеріали;

17. Гуйван Олександр – вода і мед, паски та колачі ;

18. Деордійчук Леся –   шкварки;

19. Залізняк Валентина –   квашені огірки,   картоплю;

20. Карвацький Руслан – газові балони;

21. ПП Крук Євгенія – коробку домашнього печива;

22. Марчук Володимир -  одяг для ЗСУ, маккава;

23. Мельник Юлія  (із Італії) –   носки, футболки;

24. Мельник Юрій – огірки, помідори, банани, апельсини;

25. Палагнюк Валентин – тушонку, огірки, помідори;

26. Палагнюк Олександр – 10 павербанків, 10 коробок солодощів;

27. Палагнюк Яна – квашені огірки і гарбузи;

28. Перепелюк Олександр - цигарки;

29. Пінтя Валентина – квашені огірки, носки і рукавиці;

30. Сіньковська Людмила – мед;

31. Скрипник Микола –   яблука;

32. Скутельник Василь – вода, хрін, пиво;

33. Татарчук Іван (кут) – 20 відер котлет, воду,  кофе, чай;

34.  Ченківський Микола В. – картоплю, сало солене, варення, сало топлене.

Допомогу коштами надали:

трудові колективи: ОЗО ім. Л.Каденюка: вчителі – 13 300 грн, батьки – 6 000 грн; Церква на честь Успіння Пресвятої Богородиці с. Клішківці – 11 000 грн; Лікарня - 10 000 грн; працівники сільської ради – 17 000 грн; Клішковецька ОЗО (гімназія) – 9 000 грн;

жителі громади : Александрова Марія Д. – 1000 грн; Біньковський Анатолій – 1 000 грн; Бобик Віктор С. – 8 000 грн; Бобик Анатолій і Оксана  – 300 євро; Бобик Віталій – 500 грн; Бочку Руслана – 3 000 грн; Боярин Сергій – 500 грн; Гайдамащук Анатолій – 5 000 грн; Горбатюк Вадим – 500 грн; Держак Марк – 4 000 грн; Жижин Євген – 1000 грн;  Каденюк Микола Г. – 1 000 грн; Карвацька Марія – 1 000 грн; Козак Марія  – 100 євро;  Костюк Роман – 100 доларів; Куделько Оксана – 2 000 грн; Мандатій Василь – 3 000 грн; Мельник Ігор Вал. – 20 євро; Митрофанюк Яна – 2000 грн; Палагнюк Яна – 1000 грн;  Пінтяк Орися – 500 грн; Солом»яний Віктор – 5 000 грн; Ткач Сергій – 5 000 грн;  Ченківський Микола В. – 500 грн.

На зібрані кошти крім продуктів харчування було придбано також: інструменти для ремонту техніки, одяг, тенти, шансеві інструменти, газові балони, цвяхи, скоби, плівку, вологі серветки, футболки, носки, труси, тощо.

Для захисника Артура Дудки доставили  БУС від батьків.

ЄДНАЙМОСЬ І РАЗОМ НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ!