Привітання з Великоднем!

Дата: 05.05.2024 08:00

Фото без описуШановні жителі Клішковецької територіальної громади! Від усього серця щиро вітаю із найсвітлішим весняним святом – Великоднем!
З великими сподіваннями ми зустрічаємо Великдень 2024 року. Зі щирою надією несемо до Господа свої молитви: щоб дарував якнайперше перемогу Україні, здоров’я і світлу долю усім українцям, швидше повернув до рідних домівок наших воїнів.
Висловлюю вдячність нашим захисникам і захисницям, котрі мужньо боронять державу від російських ворогів, дякую усім небайдужим людям, які беруть участь у волонтерському русі нашої громади.
Нехай же чудо Воскресіння Христового зміцнює усіх нас на життєвому шляху, спонукає до милосердя та добрих вчинків, додає сил, аби гідно пройти усі випробування. У ці святкові Пасхальні дні щиро бажаю усім радості, злагоди й добра. Аби щастям, теплом і любов’ю повнились ваші домівки, а віра ніколи не полишала серця! Нехай благословить та береже Господь наші сім’ї! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою Віктор ДРОНЬ,
Клішковецький сільський голова.