Мартинюка Олександра Івановича нагороджено “Золотим хрестом”

Дата: 04.04.2024 16:43

Жителя села Перебиківці Мартинюка Олександра Івановича, 1970 р.н., нагороджено “Золотим хрестом” від Головнокомандувача Збройних Сил України. Олександр Іванович був призваний до лав Збройних Сил України від початку війни. Міг оформити відстрочку, так як опікується пристарілою хворою матір’ю. Але він, як хоробрий воїн, пішов захищати свою Україну. Багато випробувань прийшлося йому пройти. Останній період він воював на Куп'янському напрямку, де російські війська зосередили десятки тисяч військовослужбовців та сотні одиниць артилерії й бронетехніки. Українським військовим вдавалося відбивати практично щоденні штурми. В одному із боїв Олександр Іванович отримав поранення, лікувався, проходив реабілітацію, і в даний час демобілізований.

Фото без опису

Почесну нагороду Герою вручив начальник 1-ого відділення Дністровського РТЦК Олег Семенюк. Вручення відбувалося у місцевій школі. Всі вітали Героя та щиро дякували йому.