ЗУСТРІЧАЄМО ГЕРОЯ

Дата: 01.03.2024 09:43

Шановна громадо! Сьогодні, 01 березня 2024 року у село Клішківці назавжди повертається наш Герой КИРИЛЕНКО МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ (переселенець із Запорізької області, зареєстрований, як зниклий безвісно), який мужньо загинув 05.08.2023 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине – Вербове Запорізької області.

У селі Клішківці у сім’ї Заплітної Надії Іванівни (вул. Гоголя,15) проживає родина Героя, адже їхнє місце проживання зараз в окупації.

Просимо всіх належним чином з лампадками і квітами зустріти загиблого Воїна, створивши живий коридор з боку міста Чернівці до села Клішківці (вул. Гоголя,15 – попри Хрест).

Година зустрічі – приблизно о 11.30.