Майбутнє лісу у твоїх руках

Дата: 21.03.2018 17:11

DSCF0491

Щороку  навесні в Україні проводиться акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»: триває вона з 21 березня по 20 квітня.

На цю весняну пору припадає свято, яке органічно пов’язане з екологічним здоров’ям Землі – 21 березня, Всесвітній день лісу.  Започаткування Всесвітнього дня лісу, з ініціативи Європейської конфедерації сільського господарства, в 1971 році було проголошено Продовольчою та сільськогосподарською організацією при ООН (ФАО).

Всесвітній день лісу лісівники України відмічають по-особливому .

Саме 21 березня стартує щорічна Акція Держкомлісгоспу  «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Розуміючи необхідність виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи, роз’яснення широким колам громадськості важливості створення лісових насаджень, як одного з основних компонентів збереження екологічної рівноваги на планеті, Держкомлісгосп, за підтримки Міносвіти та Товариства лісівників України,  з 2006 року проводить щорічну Акцію  «Майбутнє лісу у твоїх руках».

Головним заходом Акції є посадка дерев і створення нових лісів за широкої участі учнівської та шкільної молоді, громадськості, представників органів влади та ЗМІ.

В кожній лісорослинній зоні України, відповідно до погодних умов, заплановано проведення регіональних заходів Акції.

Не виключенням стало й Полянське учнівське лісництво, яке діє при Полянському НВК Клішковецької ОТГ.

Був проведений виховний захід для учнів та вихованців Полянського навчально-виховного комплексу за участю представників лісового господарства: головний лісничий Хотинського Держлісгоспу Чулей Віталій Михайлович, заступник директора Хотинського держлісгоспу Одажій Олександр Пилипович, лісничий Клішковецького лісництва Дарчук Володимир Миколайович, Полянський сільський староста Балахтар Юлія Іванівна, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Вілянська Лілія Іванівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, культури, туризму Кирилюк Олена Володимирівна, директор Полянського НВК Івасюк Орися Миколаївна, керівник учнівського лісництва, вчитель лісового господарства та екології Мельник Дмитро Сергійович, вчитель географії, керівник наукового товариства Мельник Ольга Борисівна.

Всі разом обговорили значення лісу  в природі та житті людини. Проблеми та екологічний стан лісів.

Головний лісничий Чулей В.М. відкрив  акцію «Майбутнє лісу  в твоїх  руках». Акція стартує у Всесвітній день лісу й триває цього року до 20 квітня.