Чергову гуманітарну допомогу доставлено на передову

Дата: 09.11.2023 13:52

Цього разу чергову гуманітарну допомогу доставляли у Запоріжському та Бахмутському напрямку. Відвідали хлопців у місцях їх перебування та лікарнях. Поїздка відбулась завдяки небайдужим жителям усієї Клішковецької громади. Як завжди домашні страви приготували підприємець Семенко Мар'яна та волонтери села Поляна, домашній хліб та випічку надали Марія Гуйван, Ганна Митрофанюк та Ніна Бобик з Клішківців.Фото без опису Педагогічний колектив ОЗО ім. Леоніда Каденюка зібрав кошти, на які депутат сільської ради Веніамін Яковець (с.Шилівці) виготовив 120 банок тушонок, а батьківський комітет цієї школи придбав більше 20-и комплектів термобілизни. Педагогічний колектив ОЗО «Клішковецької ЗЗСО І-ІІІ ст.» (раніше Гімназія) надав солодощі, каву, ковдри, Олександр Палагнюк - цукерки, Ігор Цибуляк з закордону - 6 коробок з консервами, каву та інші продукти, жителі села Рухотин - солодощі, булочки, каву, Анатолій Гайдамащук - яблука.

Кошти надали: колектив музичної школи, Марія Козак, Олег Мельник, Олег Петрович , Крістоф Гонта, Ніна Рибак, Василь Мусіюк, Анатолій Митрофанюк, Віктор Солом'яний, Галина Брицька, Микола Скрипник, Євген Жижин, Сергій Чебан , Вікторія Деордійчук, Андрій Коверега, Олександр Руснак та інші.

На зібрані кошти було придбано: теплі гольфи, білизну, плівку для бліндажів, газові балони, запчастини для авто військовим, вологі серветки, шкарпетки, енергетики, воду, каву та більше 100 банок рибних тушонок і 25 кг копченостей, які безкоштовно приготував депутат Веніамін Яковець.

Однокласники Надії Недорубан з ОЗО ім. Леоніда Каденюка, батько якої Недорубан Петро в даний час на передовій виборює мир і спокій України, передали для нього солодощі.

Хлопці дякували всім за підтримку.

Наближаємо перемогу разом!