УВАГА. Громадські слухання щодо перейменування в селі Клішківці вулиць Ватутіна і Горького та провулків Горького І, Горького ІІ, Горького ІІІ.

Дата: 07.11.2023 10:44

Згідно розпорядження сільського голови Віктора ДРОНЯ від 06 листопада 2023 року №(02-06)  13 листопада 2023 року о 15.00 в  приміщенні ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів» за адресою:  с. Клішківці по вул.Д.Карвацького, 9а  відбудуться громадські слухання з питання перейменування в селі Клішківці  Клішковецької територіальної громади вулиці Горького та провулків Горького1-й, Горького2-й, Горького 3-й в селі Клішківці на вул. Михайла Богачика  та провулків Михайла Богачика,1-й, Михайла Богачика,2-ий, Михайла Богачика, 3-й;  вулиці Ватутіна на вулицю Олександра Шквари. Михайло Богачик та Олександр Шквара загинули захищаючи Україну під час російсько-української війни.

Ініціатор громадських слухань – Палагнюк Світлана Дмитрівна.