Клішковецька громада сьогодні отримала шкільний автобус, який був придбаний за кошти з державного та місцевого бюджетів.

Дата: 18.10.2023 14:02

«7 нових шкільних автобусів отримали територіальні громади області. Транспорт купили за кошти субвенції з державного та місцевих бюджетів. Загалом, придбали 16 автобусів на суму 47 млн 930 тисяч гривень. Сьогодні транспорт отримали Клішковецька, Острицька, Чудейська, Горішньошеровецька, Берегометська, Кам’янська, Брусницька громади.

Ще 6 автобусів передамо наступного тижня.

Виділили понад 9 млн грн на закупівлю трьох автобусів, спеціально обладнаних для перевезення маломобільних груп населення. Їх отримають Вашковецька, Боянська та Вікнянська громади.

З початку воєнного стану чимало автобусів, які використовували для перевезення дітей до навчальних закладів, територіальні громади передали на потреби Збройних Сил України. Тож тепер автопарк потрібно додатково поповнювати. Щоби повністю закрити потреби області, необхідно ще 91 автобус. Працюємо над цим!»

Повідомив Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації