Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Клішковецької сільської ради

Дата: 11.10.2023 17:04

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету Клішковецької сільської ради під головуванням сільського голови Віктора ДРОНЯ. Розглянуто та затверджено ряд питань, а саме:

Фото без опису

про проект рішення «Про внесення змін до рішення Клішковецької сільської ради VIII скликання від 20.12.2022 року №571/22/2022 «Про бюджет Клішковецької сільської територіальної громади на 2023 рік»

Фото без опису

про затвердження фінансового плану на 2024 рік комунального некомерційного підприємства «Клішковецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

про виділення коштів

Фото без опису

про затвердження висновку органу опіки та піклування «Про доцільність визначення місця проживання малолітніх дітей з батьком

Фото без опису

про затвердження інструкції з ведення діловодства в електронній формі в Клішковецькій сільській раді та її виконавчих органах

про надання матеріальної допомоги

Фото без опису

Про визначення обсягу компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб та затвердження Переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву про отримання компенсації витрат

Фото без опису

Також, було представлено проект реконструкції пам’ятника та площі Слави у центрі громади у селі Клішківці. Членами виконкому було внесено декілька слушних пропозицій щодо майбутнього пам’ятного комплексу, які будуть враховані архітектором.