Після довготривалого лікування в своє  рідне село Клішківці повернувся наш захисник Андрій БОЖИК

Дата: 10.10.2023 16:31

Андрій Божик служив у інженерно-технічних військах.Фото без опису Під час розмінування певної території під Краматорськом, де із шести його побратимів двоє загинули, Андрій отримав важке поранення, в наслідок якого йому ампутували праву ногу. Понад десять місяців лікування у Віннниці, у Львові, щоб скоротити час, від брався за карандаші і малював портрети людей, з якими приходилося йому спілкуватися: лікарів, медсестер, побратимів, і взагалі тих, хто припадав до його душі.

Його батько Сергій Петрович, який раніше вів при будинку культури художній гурток, прививав у дітей любов до малювання, і малому Андрію, в якого проявлявся талант до малювання, підказував, поправляв його роботи.

За згодою Андрія ми знайомимо вас з його малюнками, які нам сподобалися.

Андрієві бажаємо швидкого одужання, вдалої реабілітації, миру та віри у щасливе майбутнє!

ДЯКУЄМО ЙОМУ ЗА ВСЕ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ!