Гуманітарна допомога від Шиловецького старостинського округу доставлена на передову

Дата: 18.09.2023 10:34

Зібрали 15 наборів продуктів харчування, як завжди. Також засоби гігієни та необхідний одяг. Особливо сподобалися хлопцям  шиловецькі солодкі кавуни та персики.

Вагомий вклад до збору продуктів та коштів  внесли  вчителі  школи. Вони напекли у шкільній їдальні хліба та вертутів, нажарили котлет, печінки тощо. Також кошти, які були зібрані 1 вересня під час акції "Донат замість букета", були добавлені до зібраних селом коштів на купівлю лопат штикових, дисків для коси, ножівки по дереву, які замовляли хлопці.

Маскувальні сітки придбали та передали жінки, які перебувають в Італії (Організатор  Ковтюк Наталя)

Все доставлено для наших захисників. Як завжди, перевезення допомоги здійснив своїм транспортом Олександр Єленюк.

А взамін привезли та передали до школи український прапор з автографами наших Героїв.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!