Привітання з Храмовим святом!

Дата: 28.08.2023 11:24

Фото без описуДОРОГІ ЖИТЕЛІ СІЛ КЛІШКІВЦІ ТА САНКІВЦІ!
Щиро вітаю усіх з храмовим святом – Успіння Пресвятої Богородиці та Днем села!
У ці найскладніші дні для України ми у спільній молитві звертаємося до Божої Матері, просимо опіки для захисників і захисниць, які рятують країну від російської агресії, а також благаємо у Богородиці миру для нашої землі та благословення на розвиток.
Вклоняюся перед мужністю та звитягою наших Героїв, які боронять незалежність на фронті, бережуть над нами мирне небо. Дякую нашим волонтерам, які працюють заради допомоги українським воїнам та підтримують переселенців. Пишаюся роботою лікарів, освітян, підприємців, соціальних та комунальних працівників, усіх жителів, хто своєю щоденною працею тримає тил України.
Нехай Всемилостивий Господь дарує нам перемогу, мир та спокій на рідній землі, захистить від негараздів, допоможе витримати всі труднощі та випробування, надихає на добрі справи у цей важкий час!
Нехай спільна молитва та віра у заступництво Пресвятої Богородиці додають нам сили у боротьбі та впевненості у перемозі!

З повагою Віктор ДРОНЬ,
Клішковецький сільський голова