Вітаємо переможців фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя»

Дата: 21.06.2023 12:00

Підведені Фото без описупідсумки III Міжнародного (IX Всеукраїнського, XIX Всекримського) фестивалю-конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя», присвяченого Лесі Українці, що проходив уже третій рік поспіль у форматі «онлайн». Феноменальна жінка Лариса Косач-Квітка (Леся Українка) стала взірцем незламності й мужності, титанічної роботи над собою й неперевершеного прикладу подвижництва митця у просвітницькій діяльності заради свого народу й України, саме вона дала світові нетлінний ідеал високої духовності й стійкості перед тяжкими випробуваннями.

У Міжнародному фестивалі-конкурсі взяли участь близько чотирьох тисяч учнівської молоді з усіх областей України та семи зарубіжних країн, серед них і вихованці та учні закладів освіти Клішковецької територіальної громади продемонстрували свій талант.

Результати фестивалю-конкурсу у номінації «Декламація»:

II місце:

• Брагар Валерія, учениця Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка (керівник Козоріз Н.В.).

III місце:

• Гончар Христина, учениця Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка (керівник Козоріз Н.В.);
  • Корчева Ірина, учениця ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І –ІІІ ст.»  (керівник Стрільчук Л.М.);
  • Федірко Михайло, вихованець Шиловецького ЗДО (керівник Штефуряк В.Б.);
  • Дуб Роман, учень філії «Малинецький ЗЗСО І-ІІ ступеня – ЗДО» (керівник Дудчак Г.С.);
  • Печеряга Юлія, учениця ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО» (керівник Піц Л. М.);
  • Дудка Софія, учениця філії «Рухотинський ЗЗСО І ст. – ЗДО» (керівник Дудка Л.І.).

Складаємо щиру подяку педагогічним колективам, наставникам, батькам, кожному, хто долучався до підготовки учасників Конкурсу.

Дякуємо за ідеї, індивідуальний підхід, за підтримку й поміч дітям, за вклад у збереження нашої історії та культурної спадщини!

Тільки справжня сильна нація шанує і береже своє коріння!

Сил та віри в Перемогу, усім нам!