Вітаємо з перемогою рій "Вільні! Нескорені!" Клішковецького ОЗО ім.Л.Каденюка

Дата: 21.06.2023 11:17

Фото без описуДжура – молодий вихованець, зброєносець і помічник козака.
Інститут джур був дуже поширений і авторитетний,
бо існував протягом усієї історії козацтва.
Стати джурою міг не кожен, а лише той, хто годився до козацької служби,
пройшовши певні випробовування – як фізичні, так і моральні.
Причому духовна загартованість передувала фізичній,
якої набували упродовж кількох років.

20.06.2023 року у Чернівцях відбувалися фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (середня вікова група).

10 роїв з територіальних громад Буковини, серед них рій  "Вільні! Нескорені! " Клішковецького ОЗО імені Леоніда Каденюка, крок за кроком упевнено долали випробування, демонструючи гарт, шляхетність, козацьку звитягу. Кожний конкурс вимагав від учасників не тільки мужності, сміливості, інтелекту, але й дисциплінованості та злагодженості дій членів рою.

Впевнено можна сказати, що в пам’яті учасників залишаться приємні спогади та чудові враження, адже етапи проходження змагань для юних джур - це перш за все ще один цінний досвід, бо ця гра – це великий світ, в якому знаходять нових друзів, нові знання та проходять випробування на єдність.

У наполегливій і напруженій боротьбі, рій "Вільні! Нескорені!" показали свою майстерність та досконалу підготовку, довели що вони - найкращі, і як результат - отримали перемогу, здобувши II призове місце.

Це результат системної підготовки учнів та плідної роботи педагогічного колективу у співпраці з батьківською громадськістю. А ще - це черговий доказ не словом, а ділом, що заклад йде у ногу з часом!

Вітаємо юних джур: Вергельця Максима, Лазаретну Дану, Вірсту Максима, Гончарук Аріну, Гуцула Артьома, Іванічека Ростислава, Кушнір Елізабет, Дунаєвського Максима, учнів Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка, та їх наставників: Галину КУШНІР, керівника куреню ім. Л. Каденюка, Романа ГОЛИКА, виховника рою "Вільні! Нескорені!", Світлану БОБИК, керівника команди,  із заслуженою перемогою!
     Пишаємося Вами! Щиро дякуємо Вам за те, що гідно продовжуєте козацькі традиції, що долучаєтесь до важливої справи виховання підростаючого покоління. Бажаємо усім учасникам заходу натхнення, козацького завзяття, патріотичного духу, незламної волі та жаги  до подальших перемог. Усе буде Україна!!!