Гра «Джура» гартує молоде покоління патріотів Клішковецької громади

Дата: 19.06.2023 11:19

Фото без описуЗ 16.06. по 18.06.2023 року у Чернівцях відбувалися фінальні змагання обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (старша вікова група) під гаслом «Душу – Богові! Життя – Україні! Честь – собі!».

11 роїв з територіальних громад Буковини, серед них Клішковецьку громаду представляв рій  "Нове покоління" ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.», випробовували свою силу та вміння у змаганнях марші стройової пісні, конкурсі «Рятівник», перетягуванні линви, грі «Пластун» (орієнтування на місцевості), стрільбі з пневматичної зброї. Юнаки та юначки продемонстрували творчі представлення на конкурсі «Ватра», вправність у метанні гранат, зборі та розборі АК-47, спорядженні магазину. Кожен із учасників пройшов непростий шлях воїна, показавши витримку, стійкість, командну роботу та силу козацького духу.

Цікава та насичена була не тільки обов’язкова конкурсна програма, але й дозвілля: всі учасники відвідали професійні майстер-класи від представників Патрульної поліції та виставку техніки від прикордонників, щоранку зустрічались  у "Козацькому колі" на ранкових руханках "Міцні тілом, сильні духом" та відпочивали на вечорах знайомств "У колі друзів".

Рій  "Нове покоління", у складі якого учні ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.»  Шерепера Павло, Чебан Анастасія, Шампанський Владислав, Єленюк Валентин, Бобик Олег, Пінтя Дмитро, Тельман Богдан, Шпинет Маріанна, нагороджений Грамотою за ІІІ місце в конкурсі "Таборування "Бівак". За звіт роботи рою під гаслом "Добре діло" відзначено  ройового - Шереперу Павла.

Щира подяка педагогам та батькам, які невтомно працюють, щоб наша молодь мала гідне майбутнє.

Гра «Джура» гартує молоде покоління патріотів України, нащадків славних козаків, бо козацькому роду нема переводу!