HIAS Ukraine надає психологічну підтримку

Дата: 14.06.2023 15:07

13 червня працівники КУ «Центр культури, дозвілля, туризму та спорту» спільно з HIAS Ukraine  провели заняття з психо-соціальної підтримки для вихованців гуртка з образотворчого мистецтва. Під час заняття присутні вчилися основам бісероплетіння та створювали власний нескладний, але оригінальний виріб. Освоїти цю техніку нескладно, адже це чудовий спосіб не тільки розвинути фантазію, але й сформувати у дитини посидючість і бажання завжди досягати поставленої мети.

Вже доведено, що дітки, які займаються будь-яким видом творчості, набагато спритніші і цілеспрямованіші, ніж їх однолітки.

Дякуємо фахівцям з психо-соціальної підтримки Лесі Сандуляк та Анжелі Порубаній за цікаво сплановане та проведене заняття.