Івент юних науковців 2023!

Дата: 05.06.2023 10:39

02.06.2023 року в Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича  відбувся урочистий захід «Івент юних науковців 2023», на якому було відзначено 33 переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, серед них Аріна ГОНЧАРУК, учениця Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка та Ангеліна ТКАЧУК, учениця ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.».

Вражає тематична палітра презентованих учнівських досліджень, відчувається, що в кожен написаний рядок вклали душу і юні науковці, і їхні вчителі-наставники. Віримо, що завдяки нашим науковим «зірочкам» перелік тем для дослідження не вичерпається. Переконані, що наша Клішковецька громада ще почує про цих юних особистостей, адже саме за талановитою молоддю, їхнім творчим польотом – майбутнє нашої, такої багатої безмежними талантами, української землі.

Окрім традиційних дипломів юні науковці були відзначені подарунками від компанії World Vision International.

У рамках проведення «Івенту юних науковців 2023» відбулося нагородження педагогічних працівників закладів освіти Чернівецької області, серед них  учитель історії  ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» Людмила БУЧАЧА та практичний психолог Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка Віта Музика.

Ці нагороди – результат їх наукової та творчої співпраці, пошуку та наполегливості.

Щиро вітаємо всіх переможців! Зичимо їм подальшого зростання, творчого натхнення та реалізації усіх задуманих планів та проєктів, оптимізму, наснаги у підкоренні нових вершин наукового та інтелектуального Олімпу!

Особлива подяка вчителям та керівникам за плідну роботу, цікаві дискусії, професійну комунікацію, які підтримували, позитивно мотивували та надихали учасників.