Діти сильної Країни

Дата: 02.06.2023 16:16

02.06.2023 року у ЧОЦЕВ "Юність Буковини" відбувся обласний мистецький захід "Ми- діти твої, Буковино!", присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

У центрі уваги – діти-дошкільники з 15 громад, які презентували свої неповторні таланти на сцені «Юності Буковини», серед них і  дошкільнята закладів освіти Клішковецької громади.

Вихованці Шиловецького закладу дошкільної освіти демонстрували художню постановку про війну «Журавлі», від філії «Клішковецький ЗЗСО І ст. – ЗДО» Гаврилян Анастасія зі своєю матусею виконали пісню «Заспіваймо пісню про Україну».  Маленькі артисти замилували усіх присутніх своєю щирістю, безпосередністю та викликали справжню ейфорію серед глядачів!

Юні таланти отримали подяки Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації та наплічники від партнерів ЮНІСЕФ.

Бажаємо діткам багато яскравих виступів, а разом з ними й незабутніх емоцій та радісних посмішок під мирним небом України!!!