Фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник»

Дата: 22.05.2023 09:45

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України з 16 по 18 травня 2023 року провів фінальний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник». Конкурс пройшов у змішаному форматі (очно та дистанційно). В конкурсі взяли участь вихованці еколого-натуралістичних центрів, станцій юних натуралістів, навчально-виховних комплексів та закладів загальної середньої освіти. На захист було представлено 76 робіт, серед них робота Боярин Катерини, учениці ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.».

На підставі рішення журі конкурсу нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді учасника ХVIІІ Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» Боярин Катерину, ученицю ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.» з роботою: «Поширення «Біблійних рослин» на території села Клішківці».

Адміністрація та педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України висловлює щиру подяку за участь у ХVIІІ Всеукраїнському конкурсі дослідницько-експериментальних робіт з природознавства «Юний дослідник» керівнику Кирилюк Олені Володимирівні, вчителю природознавства та екології ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.», кандидату географічних наук.

Бажаємо нових звершень та досягнень, наснаги та натхнення, креативності та жаги до пізнання!