Відбулися змагання зі стрільби з пневматичної зброї

Дата: 23.05.2023 12:54

З метою активізації навчально-тренувальної виховної роботи в закладах загальної середньої освіти, збереження традицій українського державництва, підготовки допризивної молоді до захисту України, оволодіння навичками поводження та стрільби зі стрілецької зброї 22 травня на базі Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка відбулися змагання зі стрільби з пневматичної зброї серед учнівської молоді Клішковецької територіальної громади.

Свою майстерність зі стрільби випробували 6 команд закладів освіти: 15 хлопців та 12 дівчат. Учасники змагалися за особисту та командну першість. Змагання пройшли у дружній атмосфері та напруженій боротьбі, що чітко підтвердилося при підведенні підсумків, коли долю призового місця вирішувала різниця в декілька залікових очок.

Маємо такі результати:

- у командному заліку перше місце посіла команда ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» (687 очок), друге місце – команда Клішковецького ОЗО ім. Л. Каденюка (657 очок), третє місце – команда  ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО»(652 очки);

- у особистому заліку серед дівчат перше місце виборола Чебан Анастасія, учениця ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» (177 очок), друге місце – Шпинет Мар’яна, учениця ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» (171 очко), Мельник Ірина, учениця ОЗО «Полянський ЗЗСО І –ІІІ ступенів – ЗДО»(171 очко);

- у особистому заліку серед хлопців перше місце здобув Зінчук Віталій, учень ОЗО «Перебиковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» (183 очки);,  друге місце – Брабин Артем, учень ОЗО «Перебиковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» (177 очок); третє місце – Банді Ніколас, учень ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І –ІІІ ст.» (174 очки).

Переможців  та призерів змагань нагороджено грамотами та медалями.

Вітаємо переможців та зичимо подальших спортивних досягнень!