Почесну відзнаку голови Чернівецької ОДА вручено клішківчанину Геннадію ТАТАРИНУ

Дата: 17.05.2023 10:10

Геннадій Дмитрович Татарин є прикладом того, як можна змінити світ на краще своїми діями. Неодноразово він довозив жителям зони бойових дій продукти харчування, воду, ліки, необхідні речі.Фото без описуНезважаючи на труднощі, які виникали, він продовжує допомагати розуміючи, що навіть маленька допомога може мати велике значення для людей, які її потребують. Геннадій знає, що його допомога є корисною для інших людей, і переконаний в тому, що якщо кожен із нас допоможе хоча б одній людині, то світ стане кращим для життя. Підтверджує його переконання нагорода - Почесна відзнака голови Чернівецької обласної державної адміністрації "ЗА СПАСІННЯ ЖИТТЯ"

Сьогодні, коли наша країна потребує підтримки, усіх нас об’єднує любов і милосердя.

Такі люди як Геннадій Татарин є еталоном того, що разом ми - сила, разом зможемо усе! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!!