Відбувся п‘ятий  всеукраїнський турнір пам‘яті Першого космонавта незалежної України Л. Каденюка

Дата: 15.05.2023 15:54

В суботу 13 травня в м. Хотин відбувся п‘ятий  всеукраїнський турнір пам‘яті Першого космонавта незалежної України Л. Каденюка. Команда чотирнадцятирічних хлопчат була представлена нашою громадою, як команда з села, де народився Герой України. Цього разу, вперше була сформована збірна дітей, з майже всіх сіл нашої громади: Клішківці, Перебиківці, Поляна, Рухотин, Шилівці. За жеребом організатори відрядили нашу команду в групу з фаворитами ДЮСШ Кельменців та ДЮСШ Новодністровська. І, нажаль, обом цим командам за рядом суб‘єктивних та об‘єктивних причин ми поступились. В другій групі грали ДЮСШ Хотина, ДЮСШ Заставни, ДЮСШ Кам‘янець -Подільська  та Грубно. Після визначення переможців груп було визначено півфіналістів: Кам‘янець-Подільськ програв Новодністровську, а Заставна Кельменцям. В фінальній грі за кубок грали наші суперники по групі : ДЮСШ Кельменців - ДЮСШ Новодністровська, перемогли кельменчани і цілий рік будуть володарями цього традиційного трофею. Нашій команді в підсумку вдалося випередити ДЮСШ Хотина та Грубно. В цілому для першого нашого збору результат прийнятний. Основне залучені діти всієї громади, котрі вперше приймали участь в такому серйозному турнірі, за словами хлопчиків дуже сильно хвилювались. Хочеться подякувати за наше відрядження сільській раді, вчителям та батькам.

А найбільше подякувати Збройним силам України!

Степан Галичанський.