Визначено переможців обласного конкурсу «Український вимір процесів європейської інтеграції»

Дата: 11.05.2023 13:50

11 травня, відбулася підсумкова науково-дослідницька конференція вже традиційного для Буковини обласного конкурсу учнівських творів-есе «Український вимір процесів європейської інтеграції». Захід проходив у онлайн-форматі в рамках Декади громадянської освіти.

Учасники конференції пройшли попередній відбір: спершу вони представили свої роботи на територіальному етапі конкурсу, а потім їх розглянуло журі. Автори найкращих творів-есе і презентували свої дослідження сьогодні. Учнівські роботи були присвячені питанню співробітництва України з Європейським Союзом, вивченню шляхів її інтеграції до європейських та євроатлантичних структур.

Фахове журі під головуванням Анатолія Круглашова, завідувача кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та державного управління Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, керівника Кафедри імені Жана Моне, доктора політичних наук, професора, заслухало виступи 11 школярів.

За результатами оцінювання ІІІ місце посіла  Марія Ватаман, учениця 11 класу ОЗО «Клішковецький ЗЗСО І-ІІІ ст.» (керівник Людмила Бучача).

Вітаємо із здобутою перемогою та бажаємо натхнення, творчих здобутків та нових досягнень. Все буде Україна!!!