ДЕНЬ ПАМ"ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ.

Дата: 08.05.2023 15:52

Сьогодні, 8 травня, Україна відзначає День пам'яті та примирення. Це європейська традиція, до якої наша держава долучилася з 2015 року. Цього дня вшановують пам'ять мільйонів жертв Другої світової війни (1939-1945 рр.), яка стала великою трагедією для усього людства й України зокрема.
Фото без опису

Сучасна росія руйнує міжнародний правопорядок, що склався після Другої світової війни, поводить себе не як гарант безпеки в ООН, а наслідує нацистську ідеологію, яка зруйнувала попередні засади міжнародних відносин.

Як і під час Другої світової, нині точиться боротьба між демократією, правом на життя і свободу – з одного боку, та маніакальним бажанням панувати і знищувати – з іншого.

Друга світова була війною на винищення, де не шкодували життя ні цивільних, ні військових. Саме таку війну нині веде росія проти України, вчиняючи жахливі воєнні злочини.

Фото без опису

Історія Другої світової війни вчить, що компроміси з агресивними тоталітарними режимами ведуть не до миру, а до ще більшого кровопролиття. путінізм треба зупинити і засудити, як це зробили з нацизмом.

Світла пам'ять усім жертвам Другої світової та російсько-української воєн.

Не забудемо...