ВІДБУЛИСЯ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ.

Дата: 28.04.2023 15:01

28 квітня 2023 року у с.Перебиківці  Клішковецької територіальної громади відбулися громадські слухання щодо перейменування вулиці Миру  на вулицю  Дмитра Скрипея. Ініціатором слухань був житель села Андрій Лакомський, якого обрали головуючою слухань. На слуханнях були присутні  11 чоловік. Всі присутні добрими словами згадали Дмитра, який віддав своє життя за мир і спокій односельчан, всіх українців. Він був учасником АТО. Коли розпочалася війна 24 лютого 2022 року Дмитро один із перших пішов захищати Україну. І свій військовий обов"зок він виконав - до останнього захищав Батьківщину, суверенітет та незалежність України… Його слова «Кажи Перебиківським, щоб спали спокійно, ми тут оберігаємо ваш сон» залишилися у пам’яті кожного.

Учасники громадських слухань одноголосно ухвалили перейменувати в селі Перебиківці вулицю Миру  на вулицю Дмитра Скрипея.

Протокол передано до сільської ради для прийняття рішення.